Forum saveza Alien vs Predator
Forum saveza Alien vs Predator
Forum saveza Alien vs Predator
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum saveza Alien vs Predator

Cilj nas svih je bratstvo i jedinstvo, druženje, spamanje obavezno kao i napadanje svega mogućeg . : . : . : Admin Team (Assassins_creed_bh & AvPAnGeLoSt) . : . : . :
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Vicevi i postapalice.

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
MetalGreymon

MetalGreymon


Broj postova : 45
Join date : 05.01.2011
Age : 26
Lokacija : Valjevo

Vicevi i postapalice. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vicevi i postapalice.   Vicevi i postapalice. - Page 2 Icon_minitimečet sij 06, 2011 12:47 am

- Kako se naziva sajberski napad na internetu?
- Haknuto, maknuto!
[Vrh] Go down
Ubica




Broj postova : 5
Join date : 30.12.2010

Vicevi i postapalice. - Page 2 Empty
PostajNaslov: ogame   Vicevi i postapalice. - Page 2 Icon_minitimened sij 16, 2011 1:26 pm

Igraju mujo i haso ogame,kaze mujo hasi,haso lebac mu jebem,meni neko odnese rese,kaze mujo,sto nisi uradio fs??Kaze haso sta je to?Kaze mujo,fukaro sjebana....Very Happy
[Vrh] Go down
Ubica




Broj postova : 5
Join date : 30.12.2010

Vicevi i postapalice. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Avion!   Vicevi i postapalice. - Page 2 Icon_minitimened sij 16, 2011 1:29 pm

Idu srbin i madjar u savinu,pita madjar srbina,jeli reci ti meni,koliko smo mi daleko odtla?kaze srbin jedno 8.000 metara,kaze madjar,jel to puno?Kaze srbin,nije ako znas da letis.....Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vicevi i postapalice. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vicevi i postapalice.   Vicevi i postapalice. - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vicevi i postapalice.
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum saveza Alien vs Predator :: Ogame-
Forum(o)Bir: